RYBÁŘENÍ NA MALEDIVÁCH

Ve spolupráci s Travel Maldives pro vás připravíme nezapomenutelný zážitek, a to jak pro rybáře, tak pro doprovod. 

Rybář zažije opravdové rybářské dobrodružství a manželka i děti si užijí krásné koupání v křišťálově čisté teplé vodě Indického oceánu.

Přes den můžete chytat z pláže nástražní rybičky na noční rybolov a přitom sem tam manželce namazat záda při opalování, při západu slunce vyzkoušíte vláčení z pláže a nejvíce si užijete noční rybolov při svitu měsíce a hvězd. 

Korálové atoly, které tvoří souostroví Malediv, jsou právem považovány za jeden z přírodních divů světa. Přestože v okolí atolů domorodí rybáři již po staletí loví obrovské tuňáky, je sportovní rybaření z pláže na Maledivách novinkou.

Ubytování vám zařídíme na obydlených ostrovech, kde je rybolov povolen bez omezení, a přesto budete na krásných plážích, náš místní rybářský průvodce vám ukáže a naučí všechny možné techniky rybolovu z pláže, tedy bez nutnosti platit drahé komerční rybářské lodní výlety, ale na přání lze zajistit i rybolov z lodě za příplatek. 

Z pláže se dá velice snadno chytit několik druhů žraloků, dále rejnoci, chňapalové, barakudy, tuňáci, a velké množství korálových ryb. Zažijete opravdové souboje a dobrodružství. 

Pokud chcete zažít tohle rybářské dobrodružství a ještě splnit manželce sen koupat se na nádherných nepřeplněných plážích, rádi vám takové dobrodružství zařídíme. 

Ceny se pohybují od 1.700 Kč/den/osoba  (bez letenky)  se snídaní a ubytování u pláže včetně služeb rybářského průvodce a rybářského náčiní, pobyty organizujeme v měsících březen, duben a říjen, listopad. 

Pro více informací napište na maledivy@familyfishing.cz a připravíme vám na míru nabídku dle vašeho rozpočtu, času a možností 😊